Yeni Ürünler

   

uçan balon air swimmers köpek balığı

 

uçan köpek balığı,uçan memo,uçan sünger bob,uçan periler www.partitoys.com

 

Uçan Balık  Air Swimmer, Air swimmers, airswimmer, Uçan Balık, Uçan

Balık Balon, Uçan Balık Kumandalı, Uçan Balık Oyuncak, Uçan Balıklar

 

VİDEO İÇİN TIKLAYINIZ

 

Funny Rc Air Swimmer Flying Fish toy

 

 

 

FİYAT İÇİN ARAYINIZ 

 Uzaktan kumandasıyla 12 metreye kadar havada yönetilebiliyor.

Çok basit bir hareket kontrolüne sahip oyuncakta, kumanda da 2 buton bulunuyor. Bu butonlar sayesinde Palyaço Balığınız Nemo’yu veya Köpekbalığınız Shark’ı 360 derece döndürebilir ve ister aşağı ister yukarı doğru uçurabilirsiniz. Butonlardan biri sadece, uçan balıkları kullanıma hazır hale getirirken gövdelerinin hemen altına monte edilen ağırlık merkezini kumanda ediyor.

Diğeri ise hareketi sağlayan kuyruk salınımlarını kontrol ediyor.Son derece dengeli bir mekanik düzene sahip Air Swimmers Uçan Balıkları’nın havadaki ilerleyişi ve dönme hareketi kuyruğunun sağa sola hareket ettirilmesi ile gerçekleşiyor. Bu hareketler, kuyruğu kumanda eden tek butonun üzerindeki sağ ve sol oklarıyla sağlanıyor. Bu sağ ve sol oklara gerekli ve makul sürelerle sırayla basıldığında kuyruk salınarak havayı itiyor ve balon balık ilerliyor. Dönüşler ise tıpkı dıştan takma bir tekne motoru mantığı ile sadece bir oka basılarak aksi tarafa hareketlenme şeklinde.

Yani Air Swimmers Uçan Balığınızı sola döndürmek için sağ oka, sağ döndürmek için sol oka gerektiği kadar sürekli basılı tutmak yeterli…Gövdenin hemen altına monte edilen ve ağırlık merkezini belirleyen kızaklı mekanizmayı kontrol eden butonla uçan balığınızın aşağı ya da yukarı doğru ilerlemesini sağlıyorsunuz. Kızak üzerindeki küçük motorla birlikte ilave ağırlığı öne veya arkaya hareket ettirdikçe balığınızın başının aşağıya doğru indiğini veya yukarı doğru kalktığını göreceksiniz… Son derece basit bir fizik kuralını, çok keyifli bir şekilde elinizdeki kumanda sayesinde eğlenceli hale getirmenin bundan daha güzel bir yolu olabilir mi?

Özellikle çocuklar için çok eğitici ve öğretici özellikleri olan Air Swimmers ile çok eğlenceli ve keyifli zamanlar şimdi sizleri de bekliyor…


Tüm Dünyayı Kasıp Kavuran Uçan Balık Çılgınlığı Artık Türkiye ‘de

Öyle bir oyuncak ki bu, çıktığı günden itibaren 7’den 77’ye herkes tarafından oldukça fazla ilgi görmüş ve hızla tüm Amerika’ya yayılarak kısa sürede tükenmiştir.Gelen yoğun talepler üzerine firma üretim kapasitesinin kat kat üstüne çıkarak, bu uçan balık çılgınlığını tüm dünyaya sunmaya başlamıştır.Bu kadar ilgi görmesi üzerine Türk vatandaşları da yurt dışından fiyatının 2-3 misli vererek sipariş etmeye başlamıştır. İşte Tüm Türkiye tarafından merakla ve sabırsızlıkla beklenen uçak balık Air Swimmers’a artık bir tıkla sahip olabilirsiniz.

Uçan balık çılgınlığının kısa sürede internet ortamlarında, kulaktan kulağa duyulması üzerine milyonlarca kişi bu ürüne sahip olmak için adeta birbirleriyle yarıştı.Amerika’da oyuncak marketleri önünde uzun kuyruklar oluştu, firmanın telefonları kilitlendi. Uçan balıkları gören herkes nasıl temin edebileceğini araştırdı, durdu. Türkiye’de ise henüz satışına başlanmamış olmasına rağmen yüzlerce sipariş telefonu alındı.

Sevdiklerinize çok ama çok farklı bir Hediye vermek istermisiniz ?

Her yıl sevgilime, eşime, arkadaşlarıma, çocuklarıma ne hediye alsam diye düşünürsünüz. İşte size bambaşka ve görülmemiş bir hediye verme fırsatı. Her ne kadar adı oyuncak olsa da bu uçan balıklar çocuklar bir yana yetişkinler tarafından da oldukça talep edilmekte.Ürünün şaşırtıcı ve farklı olması, benzersiz ve ilginç bir hediye almak isteyenler için bulunmaz bir fırsat sunuyor.

Henüz yepyeni bir ürün olmasına rağmen sadece Youtube’da 5 milyondan fazla kişi tarafından izlenen videosu ile nasıl ilgi çekici bir ürün olduğu anlaşılmıştır.Özellikle sosyal paylaşım sitelerinde de oldukça paylaşılan uçan balıkları izleyen herkes bu ürüne sahip olmak istemiştir.

İlk kez New York 2011 Oyuncak Festivali’nde Tanıtıldı

William Mark Co. şirketi tarafından üretilen uçan balık Air Swimmers ilk kez New York 2011 Oyuncak Festivali’nde yer alarak büyük ilgi gördü.Festivalin en çok talep edilen bu ürünü kısa zamanda Amerika’da ve sonrasında da tüm dünyada yok sattı. Şirket gelen talepleri karşılamak için gece gündüz çalışıyor.

 Peri Masallarından vazgeçmek zorunda değilsiniz..

Küçük bir kızken bir peri olduğunu düşünmeyen, her çalının ardında küçücük güzel ve parıltıtılı bir perinin uçtuğunu hayal etmeyenimiz var mıdır?

Her küçük kız hayal dünyasında perilerin hayalini kurar. Bu büyülü, mistik ve fantastik bir dünyadır. Yıllar geçse de cazibesini kaybetmez.

Büyülü dünyanın kapıları artık açılıyor. Peter Pan’ın yanından ayrılmayan Tinkerbel misali artık sizin yanınızda da Eva, Alexa, Daria, Mara yada Aerioth olabilir.

Ürün Detayları:
Peri – 12x6x2cm
Sihirli Değnek – 22cm
- 8 ve 8 yaş üstü için
- Peri tüyü ile değneğin etrafında uçma özelliği
- Her pakette bir peri, sihirli değnek, 8 peri tüyü, pil
- 2 adet AG5 pil ile çalışır.